Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatická aktualizace Windows 7 x64

Stahovaly se a instalovaly aktualizace Windowsu 7 Ultimate x64, a asi když se mi instalovala akualizace sítˇový karty(nebo něčeho jinýho) tak mi to odpojilo všechny 3 kompy od internetu... jaktože všechny 3 když se aktualizoval 1 komp a ty kompy nejsou propojený, a intenet do nich jde přes ROUTER.

No když po restartu kompu internet šel tak proč resetovat router?? Já jen hledám vysvětlení proč při aktualizacích vypadl net ze všech kompů když se aktualizoval jeden a ty kompy propojený nejsou...

Tak to soráč, že už to jede to sem z tvého dotazu nevyčetl ani nevydedukoval.