Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 98 na novém PC

Dobrý den chci se zeptat mám nový hdd na něm win7 a chci přidat ještě jeden a na něj win98 na hudbu neboď nové viny mají tučné zvukové ovladače a latency umí odstranit jen asio ale v novích winech když jede asio nemohu například z midi arangeru nahrávat doprovod na mp3 record software atd a navíc jasem koupil zvukárnu asus xonar a ted ji vracím neboď její ASIO si zrovna s míma programama nerozumí. Chci se tedy zeptat zda existuje pro Win98 nějaký vesa ovladač na grafiku abych mohl používat aspoň 1024x768 256 barev abych hudební software vůbec spustil a nějak rozchodit současné zvukovky myslím že s Audigy SE oem nebo SB VX nebude problém ale moje geforce pci-e to asi nerozdejchá. Jinak na hudbu je dobrej a mám s Win98 a Win2000 ohledně nahrávání a tvorby vlastní hudby dobré zkušenosti

Do nového počítače windows98 nenainstaluješ. Je to už x roků nepodporovaný systém u amd i u intelu. Je to ztráta času, ale jestli to chceš zkusit tak to zkus a nezapomeň nám poreferovat.

Mohli bysme se dokonce vsadit:-D třeba o 100kč.

v novích winech když jede asio nemohu například z midi arangeru nahrávat doprovod na mp3 record software

to podla mna nebude novymi windowsami, ale novym hardware.

P.S. naco si kupoval novy PC ked na starom s Win98 vsetko tak dobre slapalo?? Pouzi ten stary PC a na nom stary Win98.

audigy SE a jeho asio je na tom ešte horšie ako asus xonar,takže to pôjdeš ako sa hovorí z kaluže do blata.....kompletný VESA ovládač sa dá pod win98 na novšie nvidie vyriešiť pomocou SciTech Display doctor-a a jeho free klonov,štandartný SVGA režim bude funkčný aj s tým,čo je integrované vo win9x,horšie to bude s čipsetom a jeho ovládačmi pre win9x-dnes ich nikto pre win9x neposkytuje,bude to fungovať len zákl.PIO mode a tam Ti nepomôže ani superhyper asio ovládač,skôr upgraduj alebo vymeň midi/audio sofware,dnes sa dajú zohnať parádne programy zdarma,ktoré sú plne kompatibilné s novými win a aj 64-bitovým prostredím,napr. Zynewave Podium free verzia,má plnú podporu aj pre VST,LMMS,EnergyXT Core a množstvo iných