Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s touchpadom

Ahojte
Mam jeden problem. Snazil som sa na moj novy notebook naistalovat mysku pretoze touchpady nemusim. Stalo sa vsak ze myska sa nenainstalovala a ja som omylom vypol touchpad. Neviem co mam robit. Klavesnicou sa tam dostat neda. Poradte mi prosim niekto....

Mys sa nemusi nijak instalovat, strcis a funguje. Ked nefunguje tak je vadna alebo rozosrate Windows.

Da sa tam dostat aj klavesnicou, zavres pripadne otvorene okna (alt-tab, alt-F4) a az si na ploche tak mackas Tab az kym neni oznacena nejaka ikona vpravo dole. Ak je tak sipkami doprava na spravnu ikonu a na klavesnici by si mal mat vedla praveho Alt klavesu ktora nahradza prave tlacitko mysi, tu zmacknes, a potom sipkami v menu atd.