Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k netu

Potřebuji poradit s připojením sítě.Mám router a dva compy.V hlavním je OS Vista a ve druhém XP Home.V nastavení jsem zadal najít IP adresu automaticky a nic.Dík

Původně jsem ho měl na PC s OS Win. XP prof.Zapojil jsem ho dal jsem v nastavení aut. IP adresu a jelo to.Takže jsem žádnou konfiguraci nedělal.Je možné že Visty dělají problém?Co jsi mi odpověděl tak jsem nikde nevyčetl jak ho nakonfigurovat....