Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem naběhnutí OS

dobrý den, mam problém na notebooku Acer Aspire 8930G. Po zapnutí počítače, kdy má začít nabíhat OS, se nic neděje, pouze černá obrazovka a nic. Předtím mi NB upadl cca z výšky 30-40cm, nastala modrá smrt a od té doby už se OS nenačte. Zkoušel sem také D2D recovery, ale nastala chyba:
FILE: \Boot\BCD
STATUS: 0xe00000e9
INFO: An unexpected I/O error has occured

OS mam Windows Vista Home Premium, prosím o jakoukoliv radu, názor na věc. Děkuji.

Ty si tam zacal prehravat recovery, a teraz sa pytas ci je nejaka sanca dostat data z disku???
Skus disk do ineho PC ze ci sa vobec hlasi a v jakom stave je filesystem (to si mal robit pred pokusom o recovery. Inac specializovana firma a priprav si tak 10-20tisic. Alebo data papa, mas zalohovat.

P.S. ked padne NB tak sa moze oddrbat HDD to je jedna vec, a druha vec mozu sa dotrhat spoje na doske (napr. tie ku konektoru HDD apod). Takze nielen disk moze byt v tahu, ale aj doska (doska je hodne draha, je mozen ze sa t ovobec uz neoplati opravovat). Ale daj to do servisu alebo tam skus iny disk, ak pojde tak si mal stastie (disk stoji "len" nejaku tisicku, na rozdiel od dosky (10x tolko))