Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bude mi na mail chodit spam?

Mám e-mail na Seznamu a sem tam mi tam chodí spam. Chtěl bych si nechat přeposílat e-maily na mobil a mám trochu strach, že mně budou občas chodit spamové maily někdy v noci a budou mě budit (spamy většinou chodí tak kolem 2 ráno:-(). Chci si proto vytvořit e-mail na Centrumu se stejným uživatelským jménem. Myslíte si, že jsou spameři tak chytří, že pokud mají adresu na Seznam, tak to automaticky posílají i na stejné uživatelské jméno na Centrum - i když nevědí, jestli je tato adresa registrována? Pokud v tom máte někdo trochu přehled, budu vám moc vděčný.

Tak už se mi to snad podařilo vyřešit. Na Centrumu je k dispozici spousta možností nastavení filtrů. Takže jsem si nastavil, aby se e-maily přeposílaly na můj Vodafonemail jenom od 7-23 hodin. Takže pokud přijde spam v noci, tak mi sms nepřijde.

Na Seznamu jsou taky k dispozici nějaké možnosti nastavení filtrů, časové omezení tam ale nemají. Na Centrumu to mají propracované o hodně líp. Taky si tam je možné nastavit přeposlání začátku mailu, kdežto na Seznamu to přeposílá jenom odesílatele a předmět mailu.

Takže děkuju za rady. Pokud byste chtěli někdo to přeposílání mailu na sms využívat, tak můžu doporučit. Je to úplně zadarmo, stačí si jenom zřídit mail u svého mobilního operátora, u Vodafone je to možné jednoduše v internetové samoobsluze, u ostatních operátorů pravděpodobně taky.