Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 7 Instalace

Dobrý den,
snažím se nainstalovat W7 64-bit (zkoušel sem i 32-bit), ale při instalaci se mi neukáže disk. Zkoušel sem měnit nastavení v Biosu (přikládám pár fotek z Biosu). Také sem zkoušel načíst ovladače pro instalaci W7 od výrobce základní desky (ATK0110 driver for WindowsXP/Vista/Win7 32&64-bit -http://www.asus.cz/product.aspx?P_ID=Baevh0NrwM6fG 33b)a z CD k desce.
Ovladače jsem dál na flashku, při instalaci se ovladače našli s koncovkou inf ale po načtení se stejně neobjeví žádny disk. Už nevím co s tím.
Základní deska je M2N-X Plus a disk je asi IDE (v tomhle se nevyznám), model ITE Disk Array 0 SCSI Disk Device, mám 4GB RAM.
Děkuju za help.

Disk strc do zakl.dosky a nie do nejakej ITE sracky controllera. Alebo daj Windowsom ovladace pre ITE sracku controller (pravdepodobne neni sucasat zakladnej dosky tak to na webe asusu hladas zbytocne). Mas sa pozret kam je strceny ten disk.

Nemas mu tam davat ziaden ATK driver pre krista to ta jak napadlo.

P.S. mozes zapojit disk aj CDROM na jeden kabel ak nastavis prepojku na CDROM na poziciu Slave ("SL"). A disk ostane na master. Nutne ich dat blizsie k sebe. Kabel ktory ide teraz do CDROM musi ostat tou stranou v doske ktorou tam je teraz (zvycajne ta dlhsia strana).
Potom mozes ITE controller vyhodit.

mozes skusit odtial ten prvy
ite.htm
bez zaruky (dokial nenapises jaky presne kontroller mas v PC).

P.S. blbost tamto vyssie nefunguje,
tak tu, ak mas IT8212F
http://www.ite.com.tw/EN/products_more.aspx?Catego ryID=3&ID=5,91
ak mas IT8211F
http://www.ite.com.tw/EN/products_more.aspx?Catego ryID=3&ID=5,72
tahas tam nejaky Driver
(v zipe je nejaky driver disk a tam pouzijes tie pre vistu, 32 alebo 64 podla tvojej verzie win)

P.S.2. lepsie urobis ked ten controller uplne vyhodis, napis ITE je to posledne co by som chcel mat v PC (tusim odkupeney smejd od ALi)

sluzi to k tomu ze na zakl.doske mas len jeden konektor a ten kto skladal PC tam silou mocou potreboval nadrbat este jeden, ptz bol lenivy dat disk a CDROM blizsie k sebe. V postate je to jedno, nic to nespomaluje.
ITE patri medzi smejdy (ma par "specialit" ktore musi riesit BIOS), ale ak s tym nemas ziaden problem tak to nechaj tak jak to je.