Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook s Exchange - hlásí chybu certifikátu

Propojil jsem Outlook s Exchange serverem. Certifikát, který je self-signed jsem nainstaloval do kořenových CA. Při každém připojení k Exchange mi vyskočí zpráva, že jméno na certifikátu je špatné nebo se neshoduje s názvem stránky. Jméno na certifikátu je typu wildcard - *.domena.tld
S certifikátem jinak nemám problém, běžím na něm i OWA a vše je zde v pořádku.

Jak odstraním tuto hlášku?

jenže wildcardy v certifikátech nejsou mnoha softwary podporovány. Nelze se spoléhat, že když wildcard "sežere" IE, tak že bude stačit i Outlooku... Zrovna Outlook2007 a výše v tomto hodně přitvrdil..