Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odesílání dat o kterých nevím?

Dobrýden. Chci se zeptat, jestli je nějaká pravděpodobnost že se toto stane: Na svém PC ěco vytvořím, třeba nějaký obrázek třeba v Callistu... Dám ho na flashku. Flashku pujčím kamarádovi a ten si obrázek přetáhne k sobě do PC. Je nějaká pravděpodobnost, že kámarádův PC odešle nějaké informace fy. ZONER? Třeba že byl vytvořen nějaký obrázek v Callistu od ZONERu? Je takovéto odesílání dat možné? Díky

:-D Bylo mi jasný, že toto někdo napíše... Ale ne... Od Zoneru tu nemám vůbec nic... A jediný co nemám tak úplně legální je WinRAR... Jinak nejsem nijak paranoidní, ale spíš na mě působí technika Kriminálky Miami a Las Vegas atd :-)

ale spíš na mě působí technika Kriminálky Miami a Las Vegas atd

A používáš u počítače myš? Jestli ne, tak nejseš moderní, vše musíš ovládat pouze klávesnicí a musíš mít ten dokonalý operační systém, ve kterém jsou programy na všechno.

PS: Proč nepoužíváš 7zip, který je free?