

validita - kde mám chybu?
Řádek 2, znak 7: nedovolený atribut "XMLNS".
<html xmlns="xhtml" xml:lang="cs" lang="cs">
^
Použili jste atribut, který není v definici typu dokumentu u tohoto elementu dovolen. Tato chyba je často způsobena tím, že se dokument v DOCTYPE deklaraci odkazuje na Strict verzi a ve skutečnosti je odladěn podle Transitional (např. pokud jde o atribut „target“ nebo „align“). Druhou možností je, že užíváte nějakou proprietární extenzi jazyka, třeba „marginheight“ (použijte raději CSS) nebo „autocomplete“.
Tato chyba vás také může potkat, pokud užíváte elementy nedovolené v tomto typu dokumentu (třeba EMBED) — každý atribut na takovém elementu vyvolá jednu chybovou hlášku. Jakmile odstraníte problémový element, všechny zmizí.
[hr]
tohle sem nějak nepobral tedy doctype mam na <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
je to jedina chyba nevit jak tohle napsat validne?
Díky
Změna předmětu, původně: validita - kde mám chybu (LaKr) (Kráťa)
JO ja sem UPLA P!ČA !!!!!!!!!!!!!!!!! to nejde, že u českeho validatoru to nejde... hmm cele odpoledne se s tím jebu jako K0k0T obětuji několik chyb na validatoru w3.org abych zjistil že to nejde ... hmm jak ted stihnu udělat tu validitu na w3.org by mě zajimalo děkujim všem zučastněným, bylo to uplně zbytečne omlouvam se že sem Vás zdržoval.
takže vysledek? 24 Errors na W3.org a to sem jich měl jen 3 a záloha ? pche ..nemám bože ja mam nerva že notebook asi za chvili poleti z okna-.. . jdu si zapalit za 5 min jdu na to
Neber validitu jako modlu. Samozřejmě u validních stránek se lépe hledají chyby, ale validní je nemá snad ani google.com
Až to celé zvalidníš a koukneš se na to v jiném prohlížeči, tak aby tě ještě neranila mrtvice
validni
ja ne kdyby zaleželo na mě tak mu to napišu v blogu třeba ..
ale učitel si na to potrpi nevalidni stranky nemame ani odvzdavat - idiot životne duležita vec ! validni straNKY NEJRADŠI bych tu střelil nemam co dělat v patek a v sobotu večer asi ... uplně rad sedím u pc a misto abych se někde bavil a tak si pišu hatlamatla... blbeček...
Kdybys sem dal neroztrhaný celý kus toho kódu, nebo odkaz na ten web, rozhodně se to lépe hledá, než když sem dáš útržky. Chybu totiž můžeš mít třeba na řádku 30 a píše to 1
teniskaportal.ic.cz
to me taky mohlo napadnout tedy ja se přiznam ten kod sem netvořil ja ale muj byvaly spolužak ja popravde se html učim asi tak 8 tydnu takže asi takove sou me znalosti ( jakpsatweb mam prosly od a do z a dost pomol)
zadani znelo:
validni stranky
aby se zobrazovali bez dolni posunovaci listy pri meneni rozliseni od 1024x800
nesmi byt tabulkovy!! ale pomoci divu
leve nebo horizonvtalni menu .
vše mi rendy udělal až a tu validitu řekl mi že cituju : "je to pitomost že nebude hledat chyby v kodu když tam nejsou a že to na nějake SEO nema stejně vliv a cosi o googlu robotu ale to už sem neposlouchal"
ale aspon tak mu děkuji
index.html
jo eště musim tu patičku změnit at mu to neodevzdam od něho to by ale neprošlo...
jo!! už jen 6 Erroru!!
ale ty fakt nevim co po mě chcou fakt sem lama:
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Ften iskaportal.ic.cz%2F&charset=%28detect+automaticall y%29&doctype=Inline&group=0&accept=text%2Fhtml%2Ca pplication%2Fxhtml%2Bxml%2Capplication%2Fxml%3Bq%3 D0.9%2C*%2F*%3Bq%3D0.8&accept-language=cs%2Cen-us%3Bq%3D0 .7%2Cen%3Bq%3D0.3&accept-charset=windows-1250%2Cut f-8%3Bq%3D0.7%2C*%3Bq%3D0.7&user-agent=W3C_Validat or%2F1.654
jinak stranky sou zde :
index.html
mrkne nekdo na to prosím už jich je jen 6
JUPííííííííííííííííííííííííííííííí mááááááááááááááááám to
díky všem za pomoc
jdu se kukat na simsny 