Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se dostat na svuj pracovni e-mail

Ahoj

Potreboval bych vedet jak se mam dostat na svuj pracovni e-mail ktery mi zridil muj zamestnavatel na pouzivani v praci(pracovni maily,zakazky,komunikace s klienty) ale chtel bych se do nej dostat i doma ze sveho domaciho PC.
Sef z me firmy to nechce povolit z obav aby jsme mu pry do jeho site nenatahli viry a podobne a nezneuzivali mail k soukromym vecem.
Ja znam na svuj mail jen prihlasovaci udaje - jmeno a heslo
Ale neznam postup.
Mam na PC WinXP SP2 a Office 2007.V teto veci se moc nevyznam.

Sef z me firmy to nechce povolit z obav aby jsme mu pry do jeho site nenatahli viry a podobne a nezneuzivali mail k soukromym vecem.

Jsi rád, že máš práci? Rozhodnutí šéfa není radno obcházet :-)

Dojde ti zpráva ze soukromého na pracovní email a naopak?
Pokud ano tak jedině si můžeš přeposílat poštu z pracovního na soukromý email.
Vstup na takovéto servery není dobré povolovat.