Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace Windows 7 => BOOTMGR is compressed

Zdravím, mám takový problém. Když si nainstaluji Windows 7, tak se mi objeví hláška "BOOTMGR is compressed Pres Ctrl+Alt+Del to restart". Instalace probíhá v pořádků, dokončí se, já zadám jaké chci mít uživatelské jméno a heslo, datum atd. Napíše se Windows 7 Professional ukládá nastavení... a pak se restartuje pc a napíše se ta hláška ("BOOTMGR is compressed Pres Ctrl+Alt+Del to restart"). Potom tam musím znovu dát instalační dvd Windowsů 7, počkat na průběh instalace až se počítač restartuje a vybrat si Windows Vista, kdybych si vybral Windows 7, tak se instalace dokončí a hláška se opět objeví. Nevíte čím to je ? Prosím poraďte
Lock. (karel)

hoj hele mam ten samej problem podle navodu vim jak ho vyresit jenze hacek je v tom ze se my nedri spustit boot z cd v biosu mam nastavenej first boot device jako cd rom jenze my to stejne nenabydne instalci windowsu proste se my nezobrazi niec jineho -nez ctrl-alt-delete to restart v pc mam win7 a ceda mam xp i win 7 spravne vyplalene (uz sem z nich instaloval) jo a mam na disku celkem dulezite soubory a nemam zalohu a nechci o ne prijit nejaka rada??

čus mam stejný problém ale z jiíné příčiny.. :D jak si vypnul tu komprimaci disku??
pac fotr mi chtěl zaheslovat PC(BIOS),a nejak se mu to nepovedlo a PC se nenačte do windows,píše nám to BOOTMGR is Compressed press to restart Ctrl+Alt+Delete
nevím jak se toho mám zbavit... ale priznavam tu komprimaci na C jsem zapl..,dá se nějak vypnout?

Po přeinstalaci W7 z flešky (ta proběhla v pořádku) zapsán product key (originál) naskočila obrazovka a zmizela tak rychle,že jsme nestihli nic přečíst (snad "něco se bezdařilo"),proběhl restart a BOOTMGR is compressed.Po přečtení mnoha návodů jsme se dostali na vlastnosti oddílů HDD kde měla být aktivována kompresse,ale bohužel žádná kompresse nebyla aktivována.

A u toho všechny rady končí (zrušit kompressi) ! Nebo jsem jinou nenašel.
Rosta