Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pruh na monitoru

Zdravím mám malinký problém reinstaloval jsem XP a od té doby mám na monitoru po celém levím okraji takový růžovo fialový pruh cca 1mm a nevím jak se ho zbavit když resetnu PC naběhne logo XP a v polovině nabíhání naběhne i tento pruh a nejde oddělat. Nevíte někdo co s tím je to docela rušivé když se člověk kouká na film dikezzz

nainštaluj všetky ovládače k čipsetu zákl.dosky,pokial tak nebolo urobené,pozri stránky výrobcu graf.karty a stiahni si nové ovládače k nej,alebo riadne nainštaluj/reinštaluj tie dodané,skontroluj nastavenie monitoru,prípadne inštaluj *.inf súbor k monitoru zo stránky výrobcu monitora alebo z inštalačného cd....zamaluj pruh fixkou,nepozeraj film....

Bud mas blbe/nespravne/ziadne ovladace, alebo ma ten monitor alebo graficka karta HW zavadu (viditelna pri nastaveni urciteho rozlisenia), alebo mas blbe nastavene rozlisenie/obnovovaciu frekvenciu. Mas v tych Win nastavene nativne rozlisenie monitora? Jak je pripojeny monitor? Ked cez VGA tak zmackol si auto nastavenie v menu monitora?