Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pustim notebook a místo zobrazení plochy mam černou obrazovku

čus mam takovej problém,pustim notebook a místo zobrazení plochy mam černou obrazovku a nikde nic , nejde s tim nic dělat, takže sem myslel že bych s to přeinstaloval jenže bych potřeboval poradit jak,mam windows vista,
Dík moc
Změna předmětu, původně: rokie. To dementní slovo rokie jsi sám vymyslel? (karel)

No a co si s tym PC robil predtym jak to prestalo fungovat? Nieco si nastavoval v BIOSe?
Vlez si do BIOSu a pozri ci je detekovany, disk, skontroluj poradie bootovania ze je HDD na prvom mieste.

P.S. Prip. nacitaj standardne nastavenia (load defaults, a save and exit)
Windows sa instaluju z instalacneho DVD, alebo podla navodu k notebooku z recovery oddielu. Na kazdom NB je to inac (nutne napisat typ, resp. nic nepisat ale precitat si navod k NB)

Tak dal sem dvd do pc ukazalo se mi windows loading dole byl obdelnik a ten se zaplnoval bile pste jako kdyz neco instaluju pak kdyz to dojelo do konce tak se mi ukazal mensi obdelnicek v nem behaly ty carky a pod nim je napsano microsoft corporation

neviem kolko to stalo jeho, ale vseobecne v zaruke to nestoji nic (predpoklad je ze to je zavada dosky nezavinena pouzivatelom, mimo zaruky stoji doska do NB tak 5-10tisic korun). Ale ak u teba neni vadna doska ale len nevies si precitat navod ze jak sa robi recovery, tak ti nauctuju aj v zaruke za robotu (recovery) nejakych par stovak urcite.