Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jdu takhle z druhý hospody směrem domů...

Chlapi tož du tak z druhý hospody směrem domů a sněží jak sviňa..tak už se trošku komíhám a občas kopu kolem sněhu vedle sebe. Najednou u jedný popelnice kopnu do hrudky sněhu a hle mojí pravou nohou projede bolest až k nalitýmu mozku. Kurwa to nebyla kole sněhu to byl nějaký předmět. Dokulhám k odkopnuté hroudě sněhu ,šáhnu na to rukou a zvedenu k ksichtu - co vidím ? Není to sníh je to nějaký krám a má to na sobě napsaný Philps. Tak to jako správný hanák beru dom a hle :i trošku omámen poznám minivěž Philips stáří tak cca 5 let.Jako studuju to nic moc- prej že to nakrmí 2*100w repro -hahaha a má to díru na cd a na kazetu a umí to aj rádio.
Chybí mi k tomu ty repro...škoda to majitel nevyhodil aj s těma reprákama. Prej dobře basujou aj u podkladny v obchodňáku..prej aj i v dost vzdálený pokladně.

Těžko si vybrat z těch možností, volil jsem č.6.
Jen si myslím, že to mohlo být i trochu jinak. Organizovaný zločin pečlivě
sleduje i tuhle Poradnu, takže nebyl problém dopátrat se Mirkovy adresy.
Takový lup si přece nemohli nechat ujít. Vyčíhli si okamžik, kdy šel Mirek
se svým baskervillem na autobusové nádraží, mamka zatím nakupovala čerstvé rohlíky
a vyloupili mu kvartýr. Když s lupem odcházeli, Mirek je zahlídl a pronásledoval
je nebojácně až do míst, kde lupiči ve zmatku věž odhodili a kde's ji našel.

P.S. Nehrej na ní moc hlasitě, může to být slyšet až v Ostravě a ta kvalita zvuku
je natolik výjimečná, že ji majitel bezpečně rozezná mezi tisíci jinými.
Malá rada : připoj na ni repro Genius a je po kvalitním zvuku, pak už je tvoje :-).