Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem conexant HD audio input

vedel by niekto poskytnut radu_?

Mam na laptope zabudovany mikrofon. Pocujem ze berie zvuk, no ak chcem nieco nahrat, napr. cez windows
recorder...nenahra nic. Problem mam teda hlavne zo skypom, kedy ma nie je na druhej strane pocut.
Ak si zapojim externe sluchadla s mikrofonom, tak potom funguje. Da sa niekde nastavit preferovanie mikrofonu ci podobne? Skusal som uz skoro vsetko tj. aktualizaciu ovladacov a pod. Vedel by niekto poradit?
dakujem velmi pekne......

Ked mas WinXP tak mas vpravo dole ikonku audiomixera a tam je kopec nastaveni (posuvnikov) a tam sa to da prepnut na nastavenia pre NAhravanie a tam si pozri kolko mas jakych moznych vstupov zvukovky a vyber si ten spravny a prip. nastavit posuvnik hlasitosti a prip. tlacitko dalsie nastavenia a nastavit mic boost 20dB apod.
Nie nastavenia pre prehravanie, ale pre nahravanie, to neni to iste. U prehravania (= to co pocujes ty) mikrofon stlmit. Sam seba snad pocujes aj bez mikrofonu :)

Vseobecne v ovl.panely - zvuky moze byt aj konfiguracia konektorov, prip. dalsie nastavenia o mikrofone si to musis prejst tam vsetko, je to furt ine u roznych zvukoviek a u roznych Win.

Ked to vsetko prejdes a vsetko je nastavene dobre tak moze byt aj vadny NB.

ooo vdaka, mam win XP prof., ale neviem ktorú ikonu audio mixera myslis. Mam tam ten klasicky ,,klakson" na nastavenia zvukov. No tam je iba hlasitosta nastavenia vstupov a vystupov. Tam mi vsak dava iba jednu moznost, a to Conexant HD audio input. ????????

Ano v klaxone tam kde je vela posuvnikov. Urcite tam neni len jeden posuvnik u nastaveni pre nahravanie. Pozri si tam aj menu alebo nejake tlacitko vlastnosti, a tam si niekde zaskrtni nech zobrazuje aj ostatne mozne vstupy. Je to na kazdom NB ine musis pri tom uvazovat, ja ti na to nevidim ze co tam mas za tlacitka a polozky menu.

P.S. mozes sem vlozit screenshot (Alt-PrnScrn a malovani a vlozit, ulozit ako .jpg) (resp. nemozes ho dat sem lebo nie si registrovany, tak na www.imageshack.us a daj sem link)