Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako aktualizovat windows bez toho aby som bol pripojeny na internet......

Dobry den,
Mam takyto problem mam nainstalovany Windows XP no internet mi nechce prijat pretoze internet mam robeny na inom PC s Vistou.
a neviem ci pri instalovani widowsu nemohol odist driver pre sietovu kartu. Je tam napisane aj Telefón ale to sa mi nechce cez telefon.dalo by sa nejak dostat do windowsu bez aktualizacie windowsu aby som vytvoril sirokopasmove pripojenie na tom PC a potom to aktualizoval ?.....
za odpovede dakujem
S pozdravom
Matúš

Mas v tom dost hokej.

Na to aby si rozchodil internet nepotrebujes ziadne aktualizacie, a naopak aktualizacie windows ti nijak nepomozu rozchodit internet. Internet nemoze byt "robeny na vistu", kazdy sposob pripojenia normalne funguje aj s WinXP. Az si nainstalujes ovladac k sietovej karte resp. k zakl.doske z webu vyrobcu dosky (az napises jaku mas tak ti aj poradit mozme ze odkial).

Nechces ty tie windows nahodou aktivovat? Resp co vlastne teraz vidis a kde ti pise jaky telefon?

Ked to chce aktivovat pri spusteni tak
a) preslo uz 30dni od instalacie a budes to musiet aktivovat cez telefon (predpoklad je samozrejme ze mas k tpmu PC dodanu alebo kupenu platnu licenciu - instalacne cislo na nalepke na PC apod) alebo nainstalovat nanovo a za tych dalsich 30dni rozchodit internet a to aktivovat (predpoklad je tiez samozrejme ze platne instalacne cislo).
b) mas blbo nastaveny datum v BIOSe.
c) instaloval si to blbo (pouzite blbe instalacne CD napr. urcene len pre nejaky iny znackovy PC, alebo to nebola cista instalacia ale stylom jedno-cez-druhe-nikto-nevie-co-z-toho-vznikne)

V podstate mas robit toto
1. nastavit spravne datum v BIOSe a skusit nastartovat Win
2. aktivovat to cez telefon

V pripade ze mas problem s telefonovanim tak si to nainstaluj este raz a nacisto a zo standardneho instalacneho CD Windows, so zadanim spravneho instalacneho cisla (nalepka na PC alebo na obale CD s Win), a mas potom 30dni na rozchodenie internetu, to snad zvladnes.