Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemohu se přihlásit - špatná RAM?

Ahoj,
Před půl hodinou jsem restartoval pc a u přihlašovací obrazovky se mi ukázala chyba aplikace winlogon.exe
- Instrukce 0x77d3dab8 při pokusu o přístup na adresu 0x00000000. S pamětí nelze provést Written potom modrá obrazovka.
Zkusil jsem to aspoň 20x restartovat a furt ta chyba.
Tak jsem zapnul memtest test proběhl 1 pak se to zaseklo. tak sem počítač nechal vyputej. Teď sem to zapnul znova ukázala se tam ta chyba dal sem storno - dalších 20 chyb ukaždý storno, potom se restartoval pc a už to jde. Nevíte pls co s tím bylo ?

Čau, diky za rady
Grafikou to není, zaonul jsem integrovanou na desce a dělá to pořád, teploty jsou v pohodě.
Jak poznám jestli není problém v desce nebo zdroji ?
Je možný že by to bylo zvk. kartou ? Mám integrovanou na tomhle pc Realtek AC880 a asi před týdnem se mi ukázala 2x ,,obrazovka smrti'' kvuli problému se zvk. kartou, a už asi měsíc se zvuk seká a píska to, takže by to mohlo být tím.

Nevíte pls jak se vypíná zvk. na FIC desce ?

Mně se kdysi na jednom PC stávalo, že Memtest vždycky vytuhl u 7. testu - prostě nikdy jsem se přes něj nedostal. Přitom PC jelo normálně.

Jednou jsem se kdesi na fóru dočetl o podobných problémech a o možných přičinách. Odpojil jsem tedy dle rady všechna USB zařízení a hle - všech 14 testů proběhlo s Passed. ::) Zatím jsem se nesetkal s někým, kdo by to byl schopen logicky vysvětlit...