Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto sshnas21.dll

Dodrý den,
mám takový problém se sshnas21.dll , u kterého došlo k problému- uvedený modul nebyl nalezen

tato hlaška mi vyskakuje vždy při spuštení systému.

Pouze umístění tohoto souboru je C:\Users\Acer\AppData\Local\Temp\sshnas21.dll

Můžete mi, prosím, poradit co a jak?
Používám Windows 7 64bit

Děkuji

Tak si niekde najdi nejaky norton uninstaller, alebo si spust start spustit: msconfig, zalozka po spusteni, a tam si odstrel riadok ktory tu dll nacitava.

P.S. prip. spustit regedit, najst si nazov tej DLL, ak bude niekde vo vetve neco\Run, tak zmazat zaznam v ktorom je ta dll