Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SMARTON SM 1600 C

Dobrý den,
Potrřeboval bych pomoc s tímto mp3 přehrávačem(Smarton sm 1600 c)
Po zapnutí přehrávače bych si chtěl psolechnout nějakou skladbu ale nemůžu se kní dostat :) mačkám tlačítka PREV|◄◄ nebo NEXT ►►| a skladby se pořád spouštějí náhodně(např. Hraje písnička 1 stisknu Next hraje písnička 2 stisknu Prev hraje třeba píseň 3 :( přitom by měla hrát zase píseň 1 :(.)Skladby jsou prostě náhodně spoštěny:(
Prosím o radu :-)
Děkuji předem

Nazdar !
Myslím,že som prišiel na to ako prehrávať po poradí.
Aj ja ho používam na počúvanie anglických textov a dosť ma rušilo keď som musel počas chôdze vyhladávať ten naledujúci.
Všimol som si ale,že súbory umiestnené do knižnice prehráva poporadí.Takže si v explorery vytvor knižnicu v prehrávači a do nej pomocou firmware nakopíruj súbory,ak chceš po jednom.Je dobré ak majú názov začínajúci poradovím číslom.Ja som pre istotu zmenil aj vo vlastnostiach súboru číslo stopy.
Dúfam,že to pomôže. :o)