Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čárkované postavy v Zaklínači

Ahoj, sem tu s dalším problémem týkající se světla: když mám v Zaklínači kvalitu osvětlení na minimum, je všechno v pořádku, ale když na střední kvalitu, při rozhovorech sou postavu trošku "čárkované" a když na max, sou čárkované poměrně dost. Díky.

Myslim tim čárky na postavě, zkuste se mrknout blíž monitoru na tu postavu. A tyhle čárky to dělá jen, když sou světla nastavená na střední nebo max. A ten horší antialiasing je jen při rozhovorech, nevim proč...
EDIT: de to vidět jen v obličeji.