Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Biosu

Cau lidi, chtel bych vedet jak poznám, že je treba aktualizovat bios na novější verzi? Mám počitac jiz dva roky a jeste jsem nic takového neprovedl a zda je to snadný postup, jsem zacatecník. díky vsem!!

Pokud vše funguje, není třeba bios aktualizovat. Nic moc to nepřinese. Zatímco ovladače systému čas od času zlepší výkon, update biosu nikoliv. Můžeš si pro zajímavost zjistit svou verzi biosu a podívat se na stránky výrobce základní desky, jaké biosy od té doby už vyšly a co přinesly za zlepšení. Pokud bys tam viděl něco důležitého, je to důvod pokročit dál.