Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AP 5470 nevidí to co vidí AP 5460

Ahoj, mám AP Ovislink 5470. Toto AP používám v režimu klient. Mám ještě AP 5460 taky v režimu klient, a s tím vidím na vzdálené AP přístupový bod i se směrovou anénou v pohodě, a když ho vyměním a připojím k anténě právě 5470, tak mi přístupový bod prostě nenajde. Zkoušel jsem i nahrát nejnovější firmware, ale je to pořád stejný. Tak by mě zajímalo, jestli mám 5470 rozbitou... Cizí sítě v okolí vidí,ale AP z místa, kde mám směrou anténu ne, tu vidí jen 5460. A taky 5460 vidí cizích sítí víc, než ta 5470.

A pak regulace vysílacího výkonu, když snížím na minimum 13dBm, tak mi přijde, že odezva není žádná, pořád cizí sítě vidí na 60 i když zvýším nebo změním vysílací výkon, myslel jsem, že to bude pak nižší. A tento vysílací výkon je citlivost tohoto AP?
Děkuju za nějaké vysvětlení

5470 by mala byt len odlahcena 5460 (menej ram), ale mam pocit, ze 5460 sa robila viacgeneracne a s roznymi chipsetmi.
Inak mozem potvrdit, ze starsie generacie realtekov (ovis 1120) boli na tom co sa tyka citlivosti ovela lepsie ako novsie (5460), co vsak moze byt aj dvojsecna zbran (viacej rusenia).