Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dokoupení ram....

Dobrý den, mám v pc 4 gb ram(2x2) a chci dokoupit další a to(2x1)jsou to úplně stejné typy....myslíte že nebude problém a poznám větší výkon???

myslíte že nebude problém

většinou problém nebývá. pokud máš 32bitový operační systém (Xp, Vistu-32bit,7-32bit) tak to nemá cenu.

a poznám větší výkon???

podle mě nepoznáš.Fotka by i při nejděsivějším scénaři -rozlišení víc jak 10 000 * 10 000 *4byte neměla sežrat víc jak půl mega.