Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PAYPAL - Ako zrusit limit 100€ SURNE!

Dobry vceer,

Mam problem, ktory mi treba SURNE vyriesit lebo musim nieco uhradit cez paypal a uz ajtak dost meskam.
Neviem ako MAM ZRUSIT LIMIT 100€ lebo som ho uz prekrocil a uz ma dalej nepusti musim nieco uhradit co som kupil na ebay a nemozem.

Prosim napiste mi presne ako to urobit skusal som to ale neviem nejako to neslo

Prosim poradte
vopred dik vsetkym

Řešení:

Vpravo nahore HELP, cituji:

What is the maximum amount I can send with my PayPal account?
You can view your Sending Limit on your Limits page.

Log in to your PayPal account.
Click the View Limits link on the Account Overview page.

The remaining amount you can send is listed under the Sending Limit heading. To lift your limit, follow the instructions on the Sending Limit page.

Co tam presne pisi o tom, jak si mas zvysit limit?

Dobrý večer chceem zmeniť limit na PayPal poslal som do na účet 350€ a chcem ešte 150€ alee už mi tie 150€ nechce pustiť prosím vás poraďte mi ako to zmením aby som poslal na rás 500€ ďakujem