Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jabber a icq transport

Existuj jabber server, který má ICQ transport s podporou ICQ nicků? Vyzkpušel jsem jabber.cz, jabber.cc, jabber.anywise.com a mnoho dalších a všechny zobrazují pouze ICQ čísla, ne nicky. Klienta mám PSI 0.1

ICQ nicky se dají získat ručně z vCard, takže pokud jich nemáš moc, tak se to dá zvládnout ručně.

Druhá možnost je použít funcki v Psi, v konfiguráku (na windows je to c:\Documents and Settings\uzivatel\PsiData\profiles\default\config. xml ci tak nejak)

změnit tohle false na true.
<autoResolveNicksOnAdd>false</autoResolveNicksOnAd d>

Tohle by mělo nick z vCard přijmout u každého nového kontaktu automaticky. Problém je, že pokud jsi už vyzkoušel všechny transporty na Internetu, tak ti už asi nikdo z nich kontakty znova nepošle, protože zpravidla transporty posílají kontakty jen jednou...