Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto dvr do avi

Prosím o radu jak a v jakým programu převedu film s příponou dvr do avi.Dík
Lock, aby ses zase nějaký debil neměl nutkání cpát odkazy na warez. Dotaz je tři roky starý a vyřešený. (karel)

Je to soubor Win Media Centra.
Na začátku nahraješ pořad - přípona WTV, ten film je v transportním stavu (včetně chyb a nesrovnalostí)- přehraje pouze W Media Center, na Windows7 stačí kliknout pravou myší na soubor a vybrat Převod do formátu dvr-ms, tím opraví chyby a zpřístupní to i jiným aplikacím, protože je to normální kontejner asf/wmv. Takže, když dvr přejmenuješ, jako něco.asf, tak to přehraješ kdečím (Media player, KM player, Media Player Classic, VLC a tuny dalších)

Vyzkoušej tento postup, nebo převeď tím programem výše.