Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AVI do DVD

Zdravým sháním nákej program a bych jsem mohl svoje domácí videa ve formátu AVI převést do formátu DVD video a bych jsi k tomu udělal vlastní menu tet používám Ashapoo burnig video 9 a tom jsou jen přednastavení šablony a dost trapní zkoušel jsem i ConvertXtoDVD 4 ten je dobrej ale nemůžu tam to menu poskládat jak bych chtěl buť to menu je poskládaní ze se mi to nelíbí nebo tam nejdou vidět názvy těch videí. Chci aby ten program byl v čestině a za rozumnou cenu.

Cau mám ještě jeden dotaz k tomu programu DVDstyler u těch tlačítek mě nejdou vidět nápisy a šipky bud nejde vidět vůbec nebo jenom to tlačítko bez ničeho vyrobil jsem si vlastní podle návodu na netu a ti jsou v pohodě.
Ale jinak to je skvělej prográmek a divil jsem se že muže bejt něco takového zadarmo.