Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s pam. kartou

ahoj jednoho dne sem si vyndal pam kartu z mobilu dal jsem jinou hachala bez problemu jak sem dal zpatky puvodni tak mi ji telefon nerozpoznal jak sem ji dal do fotaku napsal pam. karta uzamcena cim to je vytahl uz sem ji stokrat a nikdy zadny problem predem dekuji

to že IP adresa neni stejná že to nemůže být jedna osoba ;-)
dotaz si položil s

"sada [88.103.145.xxx]"

následoval příspěvěk od

"lmmk [78.156.142.xxx]"

a opět tvůj

"lmmk [88.103.145.xxx]"

samozřejmě sem si všiml že IP stejná neni ale když se na to podíváš tak pochopíš proč sem narážel ;-)
-------------------------------
problém už si vyřešil??