Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV karta

Dobrý den, mám v notebooku Aver MediaTv Hybrid +FM Cardbus. Při naladění na DVB-T mi zvuk funkguje bez problémů, ale mám problém s příjmem obrazu- asi po půlminutách se vždy na chvíli "zasekne" obraz. Notebook má Windows XP,procesor Intel 2,4GHz, pamět 256 MB. Jde tento problém nějak odstranit?Děkuji za rada. Jana JAnska

Paměť je teda na hraně - čistý xp cca 100mega (nebudou čistý), nějaký ty aplikace +/- 100 mega a na kartu zbude 56 mega, což mi avertv bere běžně.

Signál máš dobrej?
Ve správci úloh zkus přiřadit programu na přehrávání větší prioritu - ne reálnou.