Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem msmpeng.exe

Dobrý den,
bylo mi divné, že se počítač nepřepne do úsporného režimu, ani nevypne obrazovka.
Koukla jsem do spuštěných procesů a běží mi msmpeng.exe a využívá 58 MB paměti.
Windows Defender nemám, mám win XP. Nevíte prosím, co jiného může spouštět tento proces?
Děkuji

Presne jak pise Ja.Fi. bezi ti tam trvale [C:\Program Files\Microsoft Security Essentials\MsMpEng.exe], jestli chvili vydrzis delam zrovinka utilitku na widle, jinac jde to vypnout zde >> start >> spustit >> zde napises : services.msc a dal pokracujes takto >> najdes ve sloupecku sluzbu MsMpEng, das zakazat a pouzit + ok, tam ji uplne zastavis, nebo pak zapis do registru.

P.S. HKLM\system\CurrentControlSet\Services\MsMpEng\ << zde bude polozka start jako binarni, prepis hodnotu na (0) :-):puff: ale to prvni je jednodussi.

měl jsem ms esential antivir a při scanu jednoho rar balíčku mi to zeleně odfajfknul,ale byl tam trojánek a snažil se mi o nějakou přímou škodu.Teď mám NODíka a ten si myslím,že je jeden z nej(ev.Kasper.)Nebo můžeš zkusit onlajn prubnout ten tvůj comp na dálku,zda ti tam něco ten tvůj antivir nepustil-eset-online-skener