Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypnuti pc natvrdo

Ahoj všem mam takový problem dnes jsem v rychlosti vypnul pc natvrdo a kdyz jsem ho chtel zapnout tak nabíha a pak se objeví černa obrazovka a nic, i po opětovných restartech pořád to samé. lze se nějak dostat na disk a zálohovat jej? prosím poradtě Děkuji Mirouš

Ano. Vem všechny disky co máš v PC a připoj je na jiný počítač. Jestli tím vypnutím "natvrdo" nedostaly šok disky, tak pak by tam měli být všechny soubory.
příště počítatč vypínej normálně. Ono to vypnutí přes start není jen tak pro legraci.

Nejspis bude disk v poradku, jen zkolabovaly windows. S tim uz mam par zkusenosti. :) V tehle pripadech je dobre mit doma alespon jednu live distribuci linuxu. Nastartujes OS z cedecka a prekopirujes si data na jinej disk, nebo vypalis. Dalsi moznost- pripoj si disk /ten na kterym je nainstalovany system/ do kamaradova PC a zalohuj.