Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako naistalovat ovladace a software na hp 1522nf

HP vzdy vedeli robit ovladace. Isty cas som odmietal predavat ich tlaciarne, pretoze bolo bezne, ze s dodanymi cd sa tlaciaren proste nainstalovat nedala a musel som ich pracne stahovat z netu. Takisto ich sproste "podporne" programy boli zbytocne velke, zbytocne dlho sa instalovali a casto sposobovali nestabilitu systemu (jedna w2k mi stale padala do modrej smrti vdaka hp programom beziacim na pozadi).
A pozeram, ze histora sa zacina opakovat.
Problem je nasledovny. Mam 1522nf, spustim instalator, vsetko bezi az sa dostaneme do bodu kedy ma pravdepodobne instalovat programy na podporu faxovania, skenovania a pod...a zrazu drb...program nemohl nalezt disk c, co je logicke lebo na danom pc sa ziaden disk c nenachadza. Chyba sa da odignorovat a instalaciu dokoncit, ale nefunguje faxovanie (program sa zdrbe) a myslim, ze ani tlac. Skusal som advanced instalaciu a vybral na zaciatku disk na instalaciu a dostal som sa po rovnaky bod. Drbnuty instalator tvrdohlavo hlada disk C. Samozrejme hotline a support su cvicene opice co mi s takymto problemom nepomozu, tak som to radsej poslal mail, snad to chyti daky clovek zo 2nd line (kto vie ako HP robi support pochopi, ze to je vyssi level a vacsia sanca na uspech;o)). Odpoved vsak moze prist kludne aj o tyzden a tak to skusim tu, mozno to uz niekto riesil a bude vediet ako na to. Napadlo ma instalovat ovladac zvlast rucne a potom pouzit akysi carovny sw balik, ktory ma hp na stranke a nazval ho bombasticky Windows Full Solutions.
Ale ktoreho kretena napadlo spravit ovladac co sa zacne sam drbat na disk C neviem a strielal by som za to.
Som si psomenul...instalaciu vykonavam ako sietovu, ale to asi nebude podstatne.

Taky se mi to jednou povedlo a nakonec jsem to musel přeinstalovat znovu, protože to vadí různým programům. Normálně nejde písmeno systémového disku pod XP změnit (to umí až Visty a vyšší). Je na to nějaký neoficiální postup, ale u mě nefungoval. Jestli nechceš reinstalovat, pak kromě subst by šlo taky zkusit dát do čtečky C: nějakou kartu.