Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - špatná baterie?

Ahoj, pracuji s notebookem připojeným do sítě a ne na baterii. Večer notebook vypnu a po zapnutí druhý den, je baterie vybitá. Jak je to možné, když včerejší den večer při vypínání byla 100% nabitá? Díky

NB trvale zapnuty do zasuvky jede ze site a baterie se trvale nabiji, tim dochazi k prebijeni baterek a po case pametovy efekt, jde zkusit tento efekt odbourat 22V pres kondenzator ale uccinost 20%, sok na baterku se musi delat samostatne na kazdy clanek zvlast, stoho vypliva ze je zbytecne se takto s clanky parat a lepsi je baterii vyhodit a koupit novou.