Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno win98 instalace

win98 instalace
dobrý den, vedle tohohle počítače mam ještě jeden starý a snažím se na něm přeinstalovat win98 přes ms-dos. Když zapnu setup.exe tak mi to napíše: Vyčkejte prosím,dokud neproběhne inicializace instalačního programu.....Pro spuštění instalačního programu je nutné, aby hodnota maximální velikosti spustitelného programu byla alespoň 442368 bajtů.
Prosím vás nevíte někdo co s tím mám dělat? diki 4tek

Poradňáci!
Zdravím Vás a omlouvám se za ten dotaz. Není můj, je z JNP. Potřeboval jsem si ověřit reakce na této poradně, protože na JNP byly děsný odpovědi. Přidal jsem na JNP dotaz o jaký PC se jedná a prokopíroval jsem ho sem, protože "starý PC" taky může být 386, nebo mírně vyšší a tam jde maximálně W3.1 a to musí být disk aspoň 80 MB, a to tenkrát (+ - 1993) už bylo něco. Jenže už mi nikdo na JNP neodpověděl. Řekl jsem si počkám a pak to hodím kočkám. Tak jsem tady, omlouvám se za ten blábol a budu zírat co je tu pěkného. Zdraví liška
Pro administrátory - dle libosti smazat.

[mod]proc mazat? tento dotaz zde patri (ale slovy klasika: "Co zkůšáš?" ;-) (mif)[/mod]