Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako dlho sa budu vyrabat AGP dosky?

A ako dlho sa budú vyrábat grafky k nim?
Mám ešte slušný R 9800pro.
A teraz táto dilema:
1. Kúpiť agp dosku k Radkovi?
2. Predať Radka(asi lacno,aby to niekto vôbec kúpil)a kúpiť novú PCI grafiku a PCI dosku? Veľa takto prerobím.
3. A keď si nechám radka a kúpim novú AGP dosku, kúpim ešte tak o dva roky silnejšiu AGP grafiku? Budú sa vôbec vyrábať?

Nehnevaj sa, ale ak budeš rozmýšľať takto, tak by si mal zabudnúť na DVI, lebo bude nové rozhranie, CD a DVD, lebo príde HD-ROM a BD-ROM, SATA, lebo čoskoro bude SATA 3, dosku, lebo čoskoro budú nové. Ozaj a nemáš náhodou v počítači aj disketovú mechaniku? Už rozumieš, čo tým chcem povedať? Zbytočne sa bojíš, za rok, dva to bude staré tak či tak.