
Video - automaticke spusteni v urcitou dobu
Ahoj! Neznate nekdo nejaky program(nebo cmd) pro automaticke spusteni/ukonceni videa v urcitou dobu?
Diky.
Ahoj! Neznate nekdo nejaky program(nebo cmd) pro automaticke spusteni/ukonceni videa v urcitou dobu?
Diky.
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
na internetu jsem zadnou dobrou aplikaci nenasel, akorat nejaky swoff.exe, ktery umi vypinat pc a spoustet scripty v urcitou dobu. Nejjednoduzsi asi bude napsat script v prikazovem radku, ale nevim jak ho mam vytvorit. Melo by to umet spustit soubor F:\Player\klipy.wpl napr. ve 12:30 a ukoncit v 14:00 aplikaci wmplayer.exe.
Nevite jak na to?
Script se ti sam nespusti, musel by jsi necim ten script spoustet a to zase aplikaci, nebo nplanovat ale vypnout aplikaci zase naplanovanim uloh, zkus to moje a nebo to holt strc pod naplanovane ulohy.
P.S. jeste chvili a ukecas me stvorit blaznivou aplikaci i s nastavenim ale to bych ti dal jako trial
ten scipt bych hodil do Po spusteni a bude se mi nacitat sam po spusteni Windows. Naplanovane ulohy bohuzel nemuzu mit.
Hmm, zajimavy napad
to bych byl opravdu rAaaaad, ale bez toho trialu
.
A jak bys po spusteni chtel ukoncit aplikaci? Ten script probehne jednou a ukonci se, kdo bude po treba 2 hodinach obsluhovat ten zbytek? Sodoma Komora?
a nemohlo by to zustat v pameti? chtel jsem to udelat tak ze spustim script, ktery zustane otevreny a bude cekat na posledni ulohu(ukonceni WMP) po ktere se sam ukonci(exit nebo napr. taskkill /IM cmd.exe).
Script muzes smyckou nechat spusten ale sam ti nic hlidat nebude, provede co ma v prikazech, takze jakmile dobehne WMP ude stale ve smycce jak tajtrlik cekat az se uracis kliknout enter pro pokracovani a pokud to chces mit samo smycka tak se to zacykli a stejne to udela prd, takze vysledek bude asi takto po spusteni WMP se rozjede a script uz tam bude slouzit jen jako hladovej zrout pameti
takze to neudelam bez specialni aplikace
jak jsi to myslel?
No v me aplikaci jsou 4 textove pole, do nich napises hodnoty jako jsou na obrazku krom 3 polozky kde je spusteni medialnoho souboru, 3 polozka je na dvoj click mysi a spusti s opendialog tim najdes to co chces spustit a do 4 radku napises wmplayer.exe a to je vse pak das jen spusti a cekas, si to zkus mas tu i obrazek.
Ta aplikace je super
a zkusil jsem ji hned jak jsem ji stahl
a pozval bych te na 
za takovou pomoc. Ale nejde v ni zadat datum a cas nafurt, aby ji slo spustit automaticky po prihlaseni do systemu. Potreboval bych spis aplikaci, do ktere zadam kdy a co se ma spustit a nestarat se o ni kdyz restartuji pocitac(proto jsem myslel ze to pujde v cmd, kter bych hodil do Po spusteni), proste by ten datum(spolecne s nastavenim aplikace WMP a souboru *.wpl) tam zustal nafurt nebo s moznosti ho zmenit napr. za pul roku.
takze asi ne

ale dik za snahu
že jsem tak smělý - co brání použití naplánovaných úloh? Na W7 jsou dopilovány téměř k dokonalosti (netvrdím, že to je cron), na starších verzích použitelné
kvuli politice