Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD rekordér se sám na chvíli zapíná...

Zdravím,

můj dotaz se sice netýká počítačů, ale třeba se někdo s něčím podobným už setkal. Mám DVD rekorder Philips DVDR 5500 (klasický rekordér s DVB-T tunerem, bez HDD). Všiml jsem si, že téměř každý den, nebo ob dny se rekordér v cca 04:00 hod. ráno sám automaticky sepne. Je slyšet načítání mechaniky a také větrání přístroje, které je charakteristické při přehrávání, i když přístroj se jeví stále ve stand-by. Tento stav trvá pár minut, pak se DVD vypne a je ticho. Je to normální? Proč k tomu dochází? Mám výrobek reklamovat u prodejce?

Díky všem za případný komentář

V.T.

philips obvykle raz za 24 hodín podla typu pripojenia a dostupnosti signálov synchronizuje čas a epg,u nižších číselných verzií to býva obvykle o 8:00 ráno,kde sa na chvílu zbrazí na displeji "Hello",naťahá dostupné údaje a za chvílu sa sám vráti do stand-by režimu