Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kopírování HD včetně OS

Přeji dobrý den, předem se omlouvám, ale pokládám tento problém.Máme PC , které je za léta a používání různých použivatelů zavaleno balastem. htěl bych celý HD zazálohovat na externí disk,zformátovat , nainstalovat OS (WIN XP) , nainstalovat potřebné programy až potud chápu. Dotaz na možnost obnovení původní instalace t.zn. Přemětný HD opět zformátovat, ale jak z extrního disku na něj zkopírovat celou zálohu- je to vůbec možné. Nutnost vystává , pro případ potřeby dostat se k některým ? již zastaralým programům ( jsou i v MS DOS , ale již nemáme instalačky). Omlouvám se za event. naivitu a děkuji za radu či stanovisko. Díky rapid

Nechcel by som to robiť pokiaľ samotná aplikácia nepodporuje export nastavení, bola by to otrasná robota, vyhladať - kopírovať adresáre aplikácii, *.ini súbory programov, exportovať príslušné key z registrov.
A výsledok nezaručený.