Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bluesoleil 2.7.0.35 čeština

Dobrý den,

prosím o radu..sháním češtinu do tohoto programu bluesoleil 2.7.0.35, jiné verze tam nevlezou...Víte někdo, poradíte?..hledala jsem, žel nenašla tuto verzi.Předem děkuji

Vám kteří jste odpověděli jak jste odpověděli....děkuji za čas nad písmenky strávený ;o))..každý umí něco jiného....pokud je to tak primitivní a já věřím, že asi ano..takproč jsou češtiny na jiné verze...Ano zvládnu to i s ANJ...existovat mohu..žel či díky čeština je mi bližší..což u "světu PC" je asi hmm že by nelogické..???

Nechapu proc Vam to tak vadi, to je prece jeji vec. Nekomu proste vic vyhovuje CJ i kdyz ji v tomto programku pravdepodobne moc nebude. Nekdo zase treba nosi ruzovy tkanicky. Nekdo zase sedi od rana do vecera u PC a jinemu se to muze zdat na hlavu a muze si rikat, kam ten svet speje nebo ze se rovnou zblaznil. Myslim, ze by bylo vhodny se ridit vkusem kazdeho soudruha.