Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potrebuju poradit o notebooku asusG72GX-A1

potrebuju poradit o notebooku asusG72GX-A1 jak je dobry co se tyce her a jestli je srovnatelny vykonnosti a spolehlivosti s alienware M17x.Nikde nemuzu najit informace v cestine a hlavne kolik u nas stoji?Dik

Změna kategorie, původně: Operační systémy. Jak jsi přišel na to, že notebook je operační systém? (karel)

Je to notebook vyslověně zaměřený na hraní her,NVIDIA GTX 260M je dostatečně výkonná.
S Alienware M17x je srovnatelný v základní výbavě, pokud si u Alienware M17x připlatíš dostaneš 2* GTX 280M a to se pak srovnávat nedá.
Stojí zhruba 28táců bez daně, první cizí eshop co sem našel, cena přepočtená z usd.

Co se týče výkonosti a spolehlivosti - nikdo ti to nedokáže říct, notebook se typicky vyrábí půl roku a potom je jinej model. Čili nikdo ten notebook nemá dost dlouho aby aspoň věděl jak je spolehlivej - a to se stejně větščinou ukáže až po záruce.

Nekupuj si uřvanej těžkej notebook, kup si stolní pc na hraní a něco přenosného na machrování.