Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy LCD pro integrovanou GK

Caute
chtel by jsem koupit novy monitor pro muj pc.. Zakladni deska viz foto..
chtel jsem si poridit monitor LG W2243T-PF - 22'' ale moje integrovana GK na desce dane rozliseni nezvladla (1920 x 1080) a hazela chybu. Takze by jsem musel pozit jine (mensi) a tudis by to vypadalo dost divne..
Chci se zeptat jaky jiny monitor je vhodny pro moji GK..
Novou GK nechci jelikoz do PC uz nema cenu investovat.. (2x1GB ram, proc: 1,8GHz socket AM2:x:, HDD 120GB, zdroj 350W)
Monitor nutne potrebuju jelikoz muj Proview je uz hrozny a silene z nej boli oci..

Cena do 4tis, uhl. tak aby je zvladla GK

Predem dekuji za navrhy..

Problém v tom že by v desktopu grafika nezvládla 1900*1080 nevidím. Hry pojedou ale podstatně pomaleji než pči 1024*768. To že to hodilo chybu bych viděl na ovladač vga,odinstaloval bych ho a nahrál nový, taky jde odebrat monitor z windows a restartovat. Jinak nový monitor rozhodně i s dvi.