Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z netbooku nelze kopírovat na nový externí HDD 500 GB ?

Zdravím vespolek. K netbooku ACER ASPIRE ONE jsem si poridil externi USB HDD ADATA SUPERIOR SH93 o velikosti 500 GB. Pri kopirovani na nej se mi za cas zjevila v total commanderu hlaska ze disk je plny a v liste hlasi 485 z 488 GB zaplnenych. Pritom na nem jeste skoro nic neni, jen par nevelikych adresaru.

V cem muze byt problem ? K disku neprisli zadne instalacni instrukce a jen jsem jej zapojil do usb a zacal pouzivat.

Diky moc za rady.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
prostě ten disk naformátuj ve windows na ntfs a je. pokud je na tom fat32 může tam být omrdesát dalš…
MM_tank 10.02.2010 22:23
MM_tank
Díky všem za odpovědi, jdu vyzkoušet. Kopíruju v total commanderu a o žumpo-odpad se skutečně jedná.…
Tom-m 10.02.2010 23:11
Tom-m
tak to zabal... ;-)
gd 11.02.2010 00:02
gd
:-) Každopádně díky všem, s NTFS se zatím zdá, že to šlape jak má.
Tom-m 11.02.2010 22:01
Tom-m
Pred rokem a pul jsem porizoval pro nase archivace HDD Book od WD, maji v sobe utilitu pro formatova… nový
virus 12.02.2010 12:25
virus
kdyby jsi precetl uvodni dotaz, pak poridil externi USB HDD ADATA SUPERIOR SH93... vyrobce rika, ze… poslední
gd 12.02.2010 21:51
gd

prostě ten disk naformátuj ve windows na ntfs a je. pokud je na tom fat32 může tam být omrdesát dalších omezení- je to systém z roku 96 kdy byl vrchol sexu 20gb disk

Příklad omezení zastaralého fat32: v adresáři s FAT32 může být maximálně 65535 záznamů. Jeden soubor nebo adresář /např. jedna mp3/ zabírá 2-13 záznámů podle délky názvu. No a s tímto zkoušej kopírovat nějakej žumpovejodpad jako např: adresář "temporary internet files". Taky záleží v čem to kopíruješ, jestli délka názvu cesta_k_souboru+jméno_souboru nepřesáhla 254bytů. Jestli v totalcomanderu tak stáhni ten poslední, ten aspo%n napíše že je průser v délce názvu souboru.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru