Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodává se ještě XP?

Prodává se ještě XP a prodává se se service pack3 a net frameworkem? to byl duvod proč jsem zkoušel seven abych pokaždé nemusel dlouho instalovat framework, ale nenašel jsem doma žádný hw který by pod 7 korektně fungoval. Sencor src nenašel zvukovka prskala druhá špatně nahrávala třetí nahrávala s praskáním tak jsem se rozhodl že si koupím nějaké rozumné xpéčko. Vyzkoušel jsem xp a to docela rozmuně jede a nestalo se mi nic až na tři prográmky z nihž jeden je asio4all co by nejeli ale zkoušel jsem jiné asio a to v pohodě všechny tři soundblastery mi tam jedou bezvadně cmi8738 také grafarna tv karta tudíž jsem se rozhodl downgradovat a budu asi ještě 5 let čekat až se páni inženýři rozhodnou udělat dobré ovladače na Seven linux či mac os x
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Opravdu si myslíš, že ty ovladače k tvému staršímu hardware udělají?
Grafická karta by měla pod 7kami jet v pohodě, orpavdu si zkoušel aktualizované ovladače?
Tři soundblastery... Na to, že Creative udělá ovladače zapomeň, tuhle řadu výrobků pro nové OS odpískali. Aktuálně mám od Creative akorát externí zvukovku EMU0202 a ta jede pochopitelně perfektně (k výrobkům "professional" řady by si asi neudělat nové drivery nedovolili)