Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heslo administratora

Potřebuji otevřít soubor jako admin.Když dám pravou myší otevřít jako admin tak to chce heslo.Nejsem si vědom,že bych adminovi heslo dal.Když mu heslo dám tak mně stejně píše po restartu,že ho nezná,Je nějaká rada k tomuto problému.
Děkuji moc

při spouštění jako runas se používají stejné zásady přístupu k účtu jako při sdílení, to znamená že windows vyžadují účet s heslem.
řešení: nastavit administrátorovi účet.
pokud to něčemu vadí, vytvořit druhého pomocného správce - třeba "admin" - a toho mít s heslem a používat pro "spustit jako...".