Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká je velikost paměti u Intel Graphics Media Accelerator 4500?

:-)PROSÍMMMMMMM----:-)Většinou je u graf.karty velikost(256,512..)U graf.karty Intel Graphics media Accelerator 4500 mi to nic neříká,prosím jak zjistím velikost???Kdo s ní máte zkušenost-zvládne i náročnější hry???A ZaDRUHÉ--koupit PC nebo Notebook?Co má víc pro a co proti?Má to zvládnout především náročnější hry,tvoření videa,fotek,běžné připojení k netu..)DDDDDDDDíííííííííKKKKKKKKKKKYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYY
Změna předmětu, původně: GK. Můžeš psát jako člověk? (karel)

Hm.. tak na tom hraj tetris :D... na GMA zapomen... kup kompa(nebo ho slož) a strč do něj extrémě silnou grafiku ATI RADEON HD5970...