Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyber tiskarny CLX-3175FN pro tisk fotografii

Ahoj, potrebuji nakopnout s touto tiskarnou CLX-3175FN zda ji ma cenu vubec kupovat, jde permanentne o tisk fotodokumentace a nasledny archiv, fotky je nutne zachovat v co nejlepsim stavu, vim ze inkoustovka je na toto lepsi ale sefova chce laserovou, do 9.000Kc.
Nemam prehled v laserovych tiskarnach ktera dokaze tisknout foto jako kvalitni obrazek, proto se tu ptam zda ji mam objednat, nebo zda je naka lepsi.
S C353 Minolta za mnou nechodte ta huci o patro niz, ta neprichazi v uvahu. :puff:

No ono to nezalezi na me ale na nasi fotodokumentaristce a zaroven sefove, me je jedno jak to vytiskne ja to pouzivat nebudu ale kdyz to bude vypadat tak ze detail bude po 5 letech vypadat jak okousanej kralik tak me pozenou, precejen je to na xx let ne na rok a pak vyhodit, je tu dbano na vysoke kvalite a to ta laserovka neda. Mame tu C353 Minoltu, je to kopirka za 600.000kc umi vsechno mozny, ma i kvalitni tisk takovej jakej bychom potrebovali, jenze Eva nemuze behat od kopirky k PC kazdejch 5 minut, to by byla v praci neco jako kolibrik s vrtulkou u zadku a me by reditelka sezrala :-D
Asi takto, ja tisknout nebudu, ani pouzivat ale mam to na starost a po kom se povezou kdyz to bude na pytel no pokom asi ze :-D takze inkoust a je to.