Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - pomoc s výběrem

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem notebooku.
Cenový strop 27 000,- Kč.Bude využíván místo stolního PC (jsem ve střídavé péči rodičů ,takže potřebuji nějaký svůj přenosný počítač).Jsem v prváků na střední průmyslovce obor informační technologie ,takže potřebuji ,aby byl výkoný a zvládl nějaké náročnější programy.Jinak využití internet,hudba občas nějaká hra.

Už jsem se po něčem koukal a padli mi do oka tyto notebooky.

SONY VAIO F11M1
http://www.alza.cz/sony-vaio-vpc-f11m1-e-stribrny- d153124.htm
DELL Studio 1557
http://www.alza.cz/dell-studio-1557-cerny-d154925. htm

a ještě mi kámoš doporučoval nějaký od MSI ,že prý se na tom dají rozjet prakticky všechny hry ,ale nevim jak je to u MSI s kvalitou.

Díky za každou radu :)

Osobně mám raději Dell, než Sony, takže bych raději do toho Dellu. Výkon nabízí oba dostatečný, tedy bych se rozhodoval podle jiných parametrů.
Dell mívá výborný servis, pokud se ti podělá, do druhýho pracovního dne přijede technik Dellu a opraví ti ho. Jen nevím, jestli to platí i tehdy, pokud to koupíš přes dalšího prodejce (alza) a ne přímo od Dellu. Raději se zeptej, jestli tedy NBD platí i v tomto případě.