Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stažení historie z ICQ

Dobrý den, ahoj,
tak sem se zas vrátil po delší přestávce x).
Mohu se zeptat, jak si stahnu z ICQ historii a někam si jí uložit?
Budu si měnit ICQ a nechci o historii přijít.. přecijenom se tam za půl roku napsal přes třistatisíc zpráv.
Děkujii

Pokud jste se nedostali/nenašli toto umístění, možná nemáte povoleno zobrazování skrytých souborů. To upravíte následovně:
otevřete jakoukoliv složku
Nástroje → Možnosti
záložka "Zobrazení" a tam "Skryté soubory a složky: Zobrazovat skryté soubory a složky"

Teď jsem se trochu zamotal. Nevím, kterou složku ICQ jste našel, ale prostě musíte najít složku Data aplikací a ICQ v ní.