Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno software ovladače koprocesoru

Vlastní neopatrností (při odstraňování "Please Wait) jsem odinstaloval software ovladače koprocesoru. Napsalo mi to: APPCRASH, aplikace: mobsync.exe, verze: 6.0.6001.18000, chybný modul NVSCV.DLL, kód problému 00000013. Nic bližšího se nedá zjistit, hledal jsem, kde se dalo. Abych mohl software stáhnout z webu, musel bych znát výrobce (disk nemám). Bohužel: Acer Aspire 7530G, NVIDIA Ge Force 9400M Hybrid SLI 256 MB, OS Vista HP. Prosím o radu kde bych našel výrobce, případně jak na to. Dík předem.

Nevím přesně, jak jsem to odinstaloval, prostě jsem se zbavoval "zbytečných" programů. Automaticky jsem klepl a hned jsem poznal že je zle, protože nastal restart.

Nyní Po otevření NB se objevila hláška: Nalezen nový hardware. "Systém Windows potřebuje nainstalovat ovladač zařízení Koprocesor".

Naivně jsem se domníval, že když nainstaluji ovladač k NVIDIA, tak to tam bude. Měl jsem s tím spoustu problémů, ale instalace je nová. Jenže znovu se vždy objevuje hláška ...
Nevím si s tím rady, nemám to odkud nainstalovat.

Ahoj, mám podobný problém. CD k notebooku sice vlastním, ale stejně mi to nijak nepomáhá. Moc se v takovýhle věcech nevyznám, tak si nevím rady. Ale prostě jsem odinstalovávala nepoužívané programy a omylem jsem dala pryč i nějakou věcičku, která ovládá hlasitost. Takže ta mi teďka vůbec nefunguje..
Budu ráda za jakoukoliv radu nebo tip, díky.